Registrace

21. ledna 2007 v 17:25 | Katka |  moje kecy
Pokud najedete na můj blog a ojeví se vám tam tohle:Blog ještě nebyl jeho vlastníkem aktivován. Při úvodní registraci jsme na zadanou adresu zaslali e-mail s klíčem, pomocí kterého je nutné blog aktivovat. Jestliže jste vlastník tohoto blogu a zmíněný e-mail jste neobdržel nebo si jej omylem smazal,klikněte zde pro opakováné zaslání aktivačního klíče.Tak si toho vůbec nevšímejte já už jsem ho zaslala dávno hned po zaregistrování.Nevím co se stalo docela mně to totiš štve.No ale před chvílí jsem ho znovu zaslala tak doufám,že ten to krát se to tam už neobjeví.
Jedna holka mi na email napsala,že mám moc hezký desing a jestly bych jí neudělala taky nějaký.No popravdě já jsem nikdy nikomu než sobě desing nedělala.Jenom svojí kámošce,ale ta už ten blog nemá.Tak nevím určitě umím dělat desingy i když né moc hezké.No tak pište jestly jí mám desing udělat nebo ne.Popravdě moc času nemám,ale dalo by se to nějak udělat.Tak pište do komentářů svůj názor.
A ještě jedna věc ne,že mi jsem budete psát různé komentáře mrkni se na můj blog je tam ta a ta soutěž.To na mém blogu dělat nebudete.Budu vaše komentáře mazat.
A nezapomeňte na soutěž titulní strana časopisu určitě se hlaste.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama