Červenec 2007

Tábor

29. července 2007 v 14:13 | Katka |  o blogu
Od 31.7 do 10.8 tady nejsem jedu totiž na tábor H+H.Už se mocinky těším na kámoše atd... no a samozdřejmě i na kluky jak jinak.Tak se tady mějte hezky pa

Míša

27. července 2007 v 13:30 | Katka |  kamarádi
Míša je fajn holka s kterou je vždycky sranda.Jinak by asi nebyla nejoblíbenější holka ze třídy.Doma má pejska Flinta.Její nej kámoška je Markis.No ze třídy s holek se nejlépe učí je to prostě jedničkářka a skoro všichni kluci ze třídy sní chtějí chodit.Ona je totiž nejhezčí s naší třídy.Je to veselý človíček je to náš kiklík a líbí se jí prasátka nevím co se jí na nich líbí.
Tahle colorfullky mi jí připomíná. ↓
(je taky tak veselá)

Normální holka (1 díl)

24. července 2007 v 11:55 | Katka
Normální holka (1 díl)
Úvod:Takže tohle je vymyšlený příběh o jedné holce,které je 12 a právě půjde do 7.A.Tenhle příběh začíná ještě o prázdninách.Kdy tato dívka prožívá úplně fantastické prázdniny na jednom táboře.Pomalu se seznámíme s jejími kamarády a její rodinou.Prožívá stejné problémy jako každá puberťačka.Tato dívka se jmenuje Karin a její nej kámoška se jmenuje Monika,ale ted začínáme úplně od začátku.Začneme teda od tábora 31.7.2006.

Super Test i řetězák

22. července 2007 v 19:24 | Katka |  Sklad
Tak tenhle test mi přišel náhodou je to strašná sranda.Stačí si vzít tužku a papír.A nedívej se nakonec jinak to nevijde!!!Dělej to co máš tady napsané a pomalu postupně.
1)Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 10
2)Potom k číslu 1 a 2 napiš oblíbené číslo
3)Vedle 3 a 7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví
4)Napiš nějaké jméno (přítele nebo s rodinny) vedle čísel 4,5 a 6
5)Napiš čtyři názvy písní k číslům 8,9,10 a 11
6)A nakonec si něco přej!(To nikam nepiš-to musíš udržet…Nejlépe v hlavě)

Martina (moje nej kámoška)

22. července 2007 v 14:53 | Katka |  kamarádi
No Martina to je nej človíček,kterýho znám mám ji moc ráda.Ona mi vždycky pomůže když to nezvládám.Doufám že já ji taky pomáhám,protože já moc dobrý rádce nejsem.No aspon se snažím jenom mně hodně naštvala když o prázdninách když jsme byli u kámošky nechala zavolat jednoho kluka (toho co se mi líbí).Martina má doma německého ovčáka Gastona popravdě se ho bojím.No má fajnou sestřenku,která se mně bojí ani nevím proč já jsem svým způsobem taky pořád ještě dítě.Bydlí sice dalako ode mně ale pořád se vídáme.Má ted taky trable s jedním klukem,kterýho neštastně miluje.Marta je super kámoška a strašně mi jí připomíná písnička od Ewy Farné - Klam i když je ta písnička smutná.(Já prý ostatním připomínám písničkou od Avril Lavigne - Skater Boy což je super písnička.)S Martinou si hodně rozumím je to přece moje nej kámoška.
To jsme my dvě (teda ta colorfullka nás vystihuje).↓
Marto si moje nej kámoška a doufám,že jí dlouho zůstaneš.

Novinky u mně (1 díl)

22. července 2007 v 14:05 | Katka |  moje kecy
Vím že už jsem sem dlouho nepsala no prostě jsem svůj blog zanedbávala.Všem svým věrným kamarádům děkuju za komentáře.No a podlouhé pauze jsem zase spátky.Bude tu pár zmněn no třeba že smažu nějaké rubriky,které už nejsou in a místo toho tady budou úplně nové.
Tak a ted co se za tu dobu zmněnilo v mém životě.naposledy jsem do téhle rubriky psala 26.5 což už je hodně dávno.Takže radovánky dopadli úplně v pohode stou kamarádkou už jsem se usmířila takže pohoda a dokonce jsem i ten hi hop cvičila takže bezva.No ten kluk co se mi líbí tam nakonec svojí holku měl takže smůla no.Dokonce jsem se i rozbrečela i se svojí nej kamí,protože kluka co měla ráda ten zas měl rád jinou.No takže jsme na tom byli stejně.Když odešla i Martina (to je ta moje nej kámoška) tak jsem odešla taky.No lidičky neuvěřitelné (v tu dobu) mi napsal ten kluk psali jsme si spolu asi 2 hodiny což bylo strašně super.Říkal mi že mně tam scháněl,ale že jsem tam už nebyla (no smůla) :( a mluvil s jednou holkou se třídy.S nelou a ta mu řekla že prý jsem brečela kvůli němu což jsem mu popřela,ale byla to pravda no ale nemohla jsem se mu přiznat to by bylo trapné.A napsal mi že prý se mnou chtěl tančit.Což je pro mně úplně nemožné no prostě super.:))

CD1 (mix)

22. července 2007 v 12:40 | Katka |  mp3
Takže máme tu moje první cd úplně těch nej písniček.Tak klikni na celý článek a stahuj!:))

něco o sexu...

22. července 2007 v 0:07 | Katka |  Sklad
1)Antikoncepce nejsou žádné vitaminy nebo pastilky na kašel.Obsahují umělé hormony a proto je dostaneš pouze na lékařský předpis.
2)Jedna spermie stačí,aby oplodnila vajíčko.Nezáleží na tom jestli je to tvoje první milování nebo třetí.Bez ochrany se to může stát kdykoliv.
3)V pubertě(12-17 let) se začíná tvé tělo měnit.Najednou se začneš cítit jako žena.
4)Panenská blána se protrhne při prvním pohlavním styku a to je definitivní,žádná nová nenaroste.
5)Sex bez ochrany je nebezpečný,proto se musíš chránit pokaždé.
6)Každý se může nakazit virem HIV.Spolehlivou ochranou proti nakažením je jen kondom.Proto nebuď lehkomyslná a nespoléhej na to že se nemůže nic stát.
7)Pilulka ,,po" je nouzová antikoncepce,která se musí užít nejpozději do 72 hodin po pohlavním styku.Rozhodně ale nenahrazuje kondom nebo hormonální antikoncepci.Pro tělo je to velká zátěž.

triky na kluky

22. července 2007 v 0:06 | Katka |  Sklad
SVŮDNÁ IGNORACE
Myslíš na něj,kudy chodíš,v noci se ti o něm zdá,prostě na něho pořád vzpomínáš.
Oslovit si ho ale netroufáš... ??? To vůbec nevadí.
Nemusíš za ním hned běhat a vyznávat mu lásku.
Začni jinak...
Zkus navázat oční kontakt!!!
Ten mnohdy řekne více než tisíc slov.
Musíš mu dát alespoň malinké znamení,že tě zajímá,ale zároven se k němu chovej odtažitě,aby si nemyslel,že tě pobláznil.
Proto se ze začátku na něj dívej,buď milá a sexy.
Z tvého pohledu musí čišet sebevědomí a zájem.
Počkej si na okamžik kdy budete společně třeba v jedné místnosti,může to být ve škole nebo klidně i na párty ale důležité je,aby tam bylo větší množtví lidí.
Jakmile zachytí tvůj pohled,máš dobře našlápnuto.
Až si budeš jistá,že si všiml tvé oční výzvy,začni ho ignorovat.
Ale nepřestávej mít výraz milé a sexy lovkyně.
Neh ho ať se teď snaží sám.
Po půl hodině ignorace znovu navázej oční kontakt.
Místo aby zamotal hlavu on tobě,ty ji zamotáš jemu,uvidíš!!!

Líbání...na co přišli vědci???

22. července 2007 v 0:04 | Katka |  Sklad
1)Při líbání procvičuješ obličejové svaly,takže vlastně pomáhá proti tvorbě vrásek.A znáš to,co se v mládí naučíš,ve stáří jako kdy najdeš.Když se zkrátka budeš se svým miláčkem líbat často,zachová ti to mladou tvář.
2)Líbání okysličuje tělo a vylepšuje prokrvení organismu.Kromě toho se při něm také zvyšuje hladina adrenalinu,takže se pak cítíš šťastnější.
3)Líbání je pro mnoho lidí intimnější než sex!V jedné britské manželské poradně tvrdí,že pár,který prochází krizi spolu sice spí,ale ti dva se málokdy líbají.Takže si nemysli,že takové líbání s cizím klukem není nevěra,pro někoho to může být stejný podvod jako kdyby ses s někým vyspala.
4)Japonští vědci zase tvrdí,že se líbáním mohou zmírnit příznaky senné rýmy.Když se bude člověk trpící těmito zdravotními potížemivášnivě líbat půl hodiny při klidné hudbě,bude na tom zdravotně lépe.Prý to pomáhá i při alergii a vyrážkách,ale to samozřejmě není stoprocentně dokázáno.
5)Při francouzáku si se svým klukem podle švédských výzkumů vyměníš 250 druhů bakterií.

15 způsobů jak si najdeš kluka..

22. července 2007 v 0:02 | Katka |  Sklad
BUDEŠ KOČKA ZA VTEŘINU!
I když nemáš zrovna účes jako hollywoodská hvězda a na bradě ti raší pupínek,klukazaručeně okouzlíš širokým úsměvem.Díky němu ostatní přehlédne.
CHOSIT S NÍM BUDEŠ TY!
I když se tvůj vyvolený nelíbí tvým kámoškám a mamka ho nazývá podivným individuem,nedej na jejich remcání.Hlavně že se líbí tvoje,nakonec přece chodit s nim budeš ty a ne mamka nebo tvoje kamarádky.
MALÁ LEŽ NEVADÍ!
Bojíš se ho pozvat na rande?Nabídni mu společné kino s partou,a až dorazí,měj přichystanou výmluvu,že ostatní to naposeldní chvíli odřekli.Nebo zkus osvědčené doučování!
KRÁSA NENÍ VŠECHNO!
Určitě máš stanovená kritéria,jaký kluk by to mněl být.Vysoký,modroký,svalnatý,blonďák...Ale bacha krása není všechno.S namyšlený lenochem si moc neužiješ!
V POKOJÍČKU HO NEPOTKÁŠ!
Jestli o svém princi sníš zavřená doma,určitě ho takhle nenajdeš.Večírky,diskotéky,akce s partou... to jsou nejlepší příležitosti pro poznávání nových lidí a hlavně kluků.Takže zde máš největší šanci že narazíš na svou BIG LOVE.
1)Zahoď mindráky:
Nemám kluka protože.... Konec výmluvám.Jsi,jaká jsi,a taková se měj ráda.
2)Hledej na správném místě.
Na intelektuála nenarazíš na diskotéce.proto si předem nejdříve ujasni jaký typ kluka hledáš a pak vyraž na lov.
3)Buď trochu sexy.
Ve vytahané mikině ho neupoutáš.zvýrazni svou ženskost,ale né moc vyzývavě.
4)Kamera,klapka,jedéém.
Zapoměň na plánování.Předem nalajnovaný scénář zaručeně skazí tvá očekávání od vztahu.
5)Mluv s ním.
Kino nebo koncert není ideální pro první rande.Moc si tam nepokecáte.Skus ho pozvat např. na nějakou párty která dává velké možnosti k sblížení.
6)Nemusí být druhý Orlando Bloom.
Nehledáš přeci kluka z plakátu.každý má chyby,a i tvůj vyvolený je bude mít.Kdyby bylo všechno dokonalé,byla by to nuda,nemyslíš?
7)Zalichoť mu.
Smiř se s tím,že kluci jsou hrozní ješitové a zkus toho trochu využít.Pochval mu např. nové džíny nebo tričko.
8)Zahraj si na tajnou ctitelku.
Určitě to znnáš.Zamiluješ se do kluka,o kterého stojí plno holek a ty se stydíš mu říct ,ak moc po něm toužíš.Zkus mu poslat milostnou SMS.Zvědavost mu nedá:-)
9)Buď trppělivá.
Nenechej se odradit prvním odmítnutím.Uvědom si,že není jeden jedinej kluk na světě,který se ti líbí.
10)Zachovej vlastní styl.
Mít svůj styl je dobrá věc,protože lidé vědí,co od tebe můžou očekávat.Nesnaž se proto napodobovat spolužačky,které jsou více oblíbené než ty,zůstaň přirozená.Takhle kluka dostaneš nejlépe.

Škola-CO MÁM DĚLAT,KDYŽ...

21. července 2007 v 23:59 | Katka |  Sklad
Ted o prázdninách asi nedí moc vhodné psát o škole když už jí máme za sebou ale tohle se vám v novém roce bude určitě chodit.

Jak odrovnat přebíračku???(Pro holky)

21. července 2007 v 23:55 | Katka |  Sklad
Část 1.:
Jak ji poznat
Je tvůj kluk v ohrožení přebíračky?
1. Pořád hledá příležitosti, jak s ním být sama.
2. Když jsi s ním ty, neustále nějak prudí.
3. Pomlouvá tě před ním, když u toho nejsi.
4. Přede všemi s ním otevřeně flirtuje.
5. Stále dává před každým v partě najevo, jak jsou si spolu "blízcí".
6. Vymýšlí si o tobě nesmysly.
7. Pořád mu volá/píše/mailuje.
8. Překazí každý okamžik, kdy máte možnost být spolu sami.
ZAŠKRTLA JSI DVĚ A VÍC TVRZENÍ? JDE PO NĚM!!! ČTI DÁL...
Část 2.:
Jak s ní zatočit
Co tvé svědomí?

Nejdřív se ujisti, jestli náhodou nejsi tak trochu paranoidní. Zeptej se sama sebe, jestli s ním opravdu flirtuje - je to jenom proto, že to jsou kámoši od děství, nebo je v tom něco víc? Jsou opravdu tak dobří přátelé? Cítí se ohrožená, pokud jsi někde kolem? Až si budeš jistá, jak se opravdu věci mají, začni podnikat kroky k tomu, abys svého miláčka dostala z jejích spárů.
Po dobrém...
Jestli to chceš zvládnout v klídku, promluv si na rovinu přímo s přebíračkou. Zkus jí vysvětlit: "Když děláš tohle a takhle, připadám si tak a tak." Jdi na ni po dobrém: "Možná si neuvědomuješ, že to děláš, ale..." Nehysterči, protože to je možná přesně to, z čeho by měla radost. Navíc by tak mohla tvému příteli dokázat, jaká jsi stíhačka. Pokud na to půjdeš chytře, bude se cítit trapně a příště si na tebe dá určitě majzla:-).
Teď jsem tady JÁ!
Přestaň si dělat nervy z jejího chování a pokus se získat pozornost na svoji stranu! Ale nepokoušej se ji shazovat nebo napodobovat - snaž se najít si jinou cestu. I když na tebe působí silně a seběvědomě, pořád jsi to přece ty, kdo s tvým drahým chodí, ne? Nezapomínej na to, protože máš nejsilnější zbraň, kterou proti své rádoby sokyni můžeš vytáhnout!
Je nevinný!
Neobviňuj svého přítele z jejího chování! On za to nemůže. Kluci většinou pomaleji chápou holčičí myšlení. A i kdyby ho napadlo, že po něm přebíračka jede, masíruje to jeho ego, tudíž jí v tom nebude nijak výrazně bránit. Zkus mu vysvětlit, jak to vidíš, a že máš pocit, že jí svým chováním vychází vstříc. Zeptej se ho, jak by se mu líbilo, kdyby ses tak chovala ty s nějakým cizím klukem. Uvidíš, že brzy změní svoje chování k ní!
To chce klid!
Pokud jsi vyplácala všechny nápady, jak na ni, a ona se chová pořád stejně, zkus si promluvit s ním. Ale pamatuj - musíš zůstat klidná, nekřičet a netrucovat. A nesnaž se ji pomlouvat, to nezabírá! Pokud s objektem zájmu nechodíš a je to ona, kdo získal jeho pozornost, nezbývá ti, než to akceptovat.
Uzavři to...
Žárlivost je pocit, který ti může lehce přerůst přes hlavu. V afektu pak člověk dělá věci, kterých většinou lituje. Zkus trávit víc času s přáteli, kteří tě podpoří a zvednou ti sebevědomí. Na přebíračku mysli jako na otravnou mladší sestru, se kterou chtě nechtě musíš nějak vyjít. Uvidíš, že to zabere! Budeš působit rozumně a dospěle. Třeba si pak i tvůj idol uvědomí, že udělal chybu:-)!
5 typů, které jí můžeš s ledovým klidem přenechat:
Maminčin mazánek
Flanelka, oldschool manžestráčky a svačinky v ubrousku - fakt tě tohle rajcuje:-)?
Compoholik
Miluje počítač. A surfování po netu. A hry. A chatování a stahování a... Ruce pryč!
Pan Smradlavý dech
Chtěla by ses líbat s někým, kdo má zuby dozelena a v puse jak v polepšovně? Fůůůj!!!
Pan Fetiš
Ten bude zaručeně zbožňovat mnohem víc tvoje jetý conversky než tebe:-).
Pan Socka
Když tě někam pozve, vždycky si zapomene peněženku, takže placení je na tobě. Zapomeň na něj!

Proč stále nemáš kluka???(Pro holky)

21. července 2007 v 23:52 | Katka |  Sklad
Infantilní smíšek
KDE TO DRHNE: Jestli ses do povědomí spolužáků zapsala jako "Nikýska, která má mocinky láda svoje belušky Denisku, Haničku a Peťulku, nejladši papá pizzu a nemá láda květáček, páč je fůůj", nediv se, že se ti kluci vyhýbají obloukem. Šišlání fakt není sexy. "Bára od nás ze třídy je krásná holka. Jenomže se pořád všemu hloupě chichotá, před písemkou si staví na lavici růžovýho medvídka pro štěstí a na xchatu má přezdívku Angel_pusinka. Máme z ní s klukama děsnou srandu," popisuje dětinské prohřešky sedmnáctiletý Pavel.
JAK Z TOHO VEN: Vyházej ze školního batohu plyšáky a na sešitové obaly přestaň lepit třpytivé samolepky. Nehihňej se a nenapodobuj slovník čtyřletý ségry. Když se proměníš z infantilního dítěte v cool slečnu, nápadníci se o tebe poperou jak malí kluci:-).
Nedbalý vzhled

KDE TO DRHNE: "Mojí noční můrou je holka, která páchne potem, má srostlý obočí a na tričku skvrnu od zubní pasty," vypadlo nedávno z osmnáctiletého bráchy mé kamarádky Lucky. Jasně, vzhled není ve vztahu to nejdůležitější. Nikdo taky netvrdí, že si máš z pokojíčku udělat soukromý kosmetický salon. Stačí, když budeš upravená a svěží.
JAK Z TOHO VEN: Používej antiperspirant, protože nikdo nechce chodit 's tou, co smrdí'. Měj vždy po ruce žvýkačky pro případ, že se tvůj idol mihne na školní chodbě zrovna ve chvíli, kdy jsi dojedla chleba s česnekovou pomazánkou, který ti máma připravila k sváče. A i když se ti večer nechce, umyj si vlasy. Mastné háro ti na kráse nepřidá.
Ledová královna
KDE TO DRHNE: Kamarádi by za tebe dýchali, protože vědí, že jsi správná holka, která nezkazí žádnou legraci. Máš ale problém navázat kontakt s cizími lidmi. Působíš na ně nepřístupně a odtažitě, možná i trochu namyšleně. Za kamennou tváří pravděpodobně skrýváš vlastní nejistotu a malé sebevědomí. Připadá ti trapné usmívat se na cizí, natož na kluka, který se ti líbí.
JAK Z TOHO VEN: Usmívej se, komunikuj, buď zvědavá! Když ho potkáš, pro začátek nasaď na tvář lehkého přátelského smajlíka:-). Při pokecu s ním se netvař znuděně a dívej se mu do očí. A vyptávej se. (Fakt děláš karate, jó?) Klukům se líbí, když se o ně holka zajímá, připadají si důležití:-).
Dvě "P"
KDE TO DRHNE: Místo pověstných pěti P máš dvě. Jsi povrchní a pomlouváš. "Totálně mě znechutí, když s sebou holka všude tahá drbací kroužek svých kámošek. Pomlouvání je hrozná věc. A taky to, když žije jen vymetáním diskoték nebo řeší otázky typu: Nejsem moc tlustá? Nezdá se ti, že Katce to žlutý tričko vůbec nesluší? Ty chceš koupit popcorn? A víš, kolik má kalorií? Taková holka fakt není vhodný materiál pro vztah," tvrdí devatenáctiletý Petr.
JAK Z TOHO VEN: Když budeš pomlouvat, tvůj vysněný kluk se tě neodváží oslovit. Co kdybys ho odmítla a vzápětí zdrbla? Kluci se bojí kritiček a ještě víc prázdných bárbín, které zajímá jen péče o zevnějšek. Začni vnímat svět kolem a neřeš hlouposti.
Drsoňka a la kluk
KDE TO DRHNE: Pětka z matiky? No a...? To se vsákne. Zradila tě kámoška? Ať se jde bodnout. Všechno máš na háku. Platíš za rebela třídy, odsekáváš učitelům a po škole chodíš s klukama na pivko. Když tě někdo naštve, okamžitě vystartuješ: "Chceš ránu?" Se spolužačkami si nerozumíš, protože tě nebaví nákupy ani tříhodinové kecání o klukách. Oblečení neřešíš, v šatníku máš pár hoperských kalhot a tmavé mikiny.
JAK Z TOHO VEN: Kluci tě berou jako inventář party a oslovují tě důvěrně "vole". Je to proto, že v tobě vidí spíš kámoše než objekt milostné touhy. Zřejmě jim u tebe chybí víc holčičí něžnosti nebo sex-appealu. Nemusíš kvůli tomu vyházet oblíbené streetové oblečky a navléct se do růžové sukně. Stačí změnit přístup k životu a brát ho víc žensky. Neboj se ukázat city a přiznat, že jsi zamilovaná nebo že je ti zrovna do pláče.
Příliš dokonalá
KDE TO DRHNE: Vypadáš naprosto fantasticky a z fleku by ses mohla přihlásit do soutěže miss. Nejsi nafoukaná, máš partu skvělých přátel, na které je spolehnutí, ve škole ti to pálí. Víš, co chceš, nebojíš se říct svůj názor a jsi nejoblíbenější holka ze třídy. Chodíš do kurzu francouzštiny, na party s kamarády i do basketbalového kroužku. Jenže - s nikým nechodíš!
JAK Z TOHO VEN: Kde je problém? Jsi prostě příliš dokonalá a kluci se tě bojí oslovit. Předem si totiž říkají, že na takovou skvělou holku, jako jsi ty, nemají. Svazuje je strach z toho, že bys jejich pozvání na kafe stopro odmítla. Když se ti někdo zalíbí, prolom ledy jako první a neboj se začít s ním flirtovat. Taky by ses určitě bála oslovit Brada Pitta:-)!
PROČ nemáš kluka? Pohled z druhého břehu:-)
"Protože jsme nedostatkový zboží:-)! Ale ujišťuju tě, že i pro nás kluky je to peklo! Bydlím v Práglu, kde žijí tisíce nezadaných mladých holek, tedy vlastně mých potenciálních partnerek, ale stačí si udělat malý experiment: počkat čtvrt hoďky u výstupu z metra a pátrat v tom davu po nějaké slečně, která nevypadá jak podle modelkovský šablonky a její výraz neříká: ,Jestli ti venku neparkuje sporťák a tvůj nejlepší kámoš není Sámer Issa, tak na mě, brouku, zapomeň...' Máme to taky těžký!"
Pepa, 20 let
5 ZPŮSOBŮ, jak o svůj úlovek zase rychle přijít, aneb tohle FAKT NEZKOUŠEJ:
* čti mu tajně SMSky a zkus se mu nabourat do e-mailu
* dělej mu žárlivé scény před kamarády
* na veřejnosti ho oslovuj "Truhlíčku, Myšáčku nebo Šmudlíku"
* rozbreč se pokaždé, když se mazlíte, a vzlykej, jak moc jsi šťastná
* vyhrožuj mu rozchodem pokaždé, když se podívá na jinou holku

Jak se chovat abys ho zbalila???(Pro holky)

21. července 2007 v 23:47 | Katka |  Sklad
Problém většiny holek spočívá v tom, jak reagují v situaci, kdy se jim někdo líbí nebo když jsou baleny. Nejčastěji se chovají přesně obráceně, než by měly a než kluci čekají. Když se kluk na ně podívá, uhnou pohledem a dívají se schválně jinam. Kluk sedí vpravo, ony jdou doleva a ještě si sednou zády k němu. Kluk se posadí vedle nich a ony celou dobu koukají na druhou stranu. Kluk se usměje a holka nasadí tvář naprosto bez výrazu a zájmu. Tohle všechno muže často odradí a dojdou k logickému závěru, že holka asi nemá zájem, když odmítá jakýkoliv neverbální kontakt. Schválně se děvčata zamyslete, jestli se takhle náhodou taky nechováte právě v situacích, kdy vás někdo zaujal a pokud ano, je čas na změnu. Kluk je sice lovec, ale taky je někdy potřeba ho trošku popostrčit a k lovu jej povzbudit. Uvědomte si, že úsměv, pozitivní oční kontakt a další věci, vás nic nestojí. Nejste vyzývavá a vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat svoji odvahu a půjde vás oslovit. Plno holek si o sobě myslí, že nejsou pěkné. Některým se zdá, že mají malá prsa, jiným zase, že jsou moc velká. Další mají komplexy z toho, že jsou příliš drobné, či naopak vysoké. Tahle má velký zadek, jiná pár kilo na víc. Nic z toho však není překážka balení. Definice krásy přece neexistuje, každému se líbí něco jiného. Jeden kluk má rád malá prsa, jiný holku, kterou je za co chytit. Ideální holka je pro každého chlapa jiná. Dámy, prozradím vám tajemství. I přesto, že muži prvotně děvčata vybírají očima, můžete je dostat něčím zcela jiným. To jak holka vypadá, je v mužském balení jen první část, potom nastupují části další, které rozhodují, jestli ta holka opravdu za něco stojí. A slíbené tajemství je, že zmiňovanou první část můžete vhodně přeskočit pohledem z očí do očí. V té chvíli vám kluk přestane hodnotit postavu, ale přejde do fáze druhé a začne o vás přemýšlet na jiné úrovni, kde váš vzhled už nebude primárně důležitý. Představte si například, že jste někde v klubu, kde je plno dalších žen a najednou tam vstoupí muž vašich představ. Rozhlédne se kolem a vybírá. Protože nezná povahové vlastnosti dívek v sále, vybírá podle vzhledu a hodnotí. Myslíte, že jste bez šance, protože jim nemůžete konkurovat? Kdepak, stačí upoutat pozornost svým pohledem. V momentě, kdy se vaše oči setkají, usmějte se. V té chvíli jste zaujala jeho pozornost a stala jste se zčistajasna tou zajímavou holkou v místnosti. Chlapovi poběží v hlavě: "Ona se na mě dívala a usmála se, líbil jsem se jí?", a dostáváte bonusové body. I kdyby byly kolem hezčí holky, bude myslet na vás. A pravděpodobně se vám pokusí sbalit, protože bude mít pocit, že mezi vámi něco zajiskřilo. Tohle platí kdekoliv. Být zajímavá neznamená být nejštíhlejší, nejprsatější a nejblonďatější. Být zajímavá znamená vzbudit zájem a navázání pozitivního očního kontaktu je jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout. K balení kluků je nejvhodnější podívat se na věc klučičíma očima. Uvědomte si, že existuje plno nesmělých mužů, kteří nemají dostatek odvahy udělat první krok, zvláště pokud budou mít obavu, že by se jejich snaha mohla minout účinkem. A ti, když vás vidí, hledají nejčastěji nějakou indícii, která jim naznačí, že máte zájem. A za zájem skutečně nelze považovat to, že se z ničeho nic proměníte v kamennou sochu, která navíc hledí někam úplně jinam, než na něj. Pokud se na vás kluk podívá, dává tím najevo svůj zájem, navažte s ním proto oční kontakt a klidně se i usmějte. Pro něj to bude znamení, že vám není lhostejný a začne přemýšlet co má dělat. Pravděpodobně se ještě jednou ujistí, že se nepřehlédl a potom mu to v hlavě začne vřít, začne si dodávat odvahu a nakonec prostě vykročí. A pokud by se přesto k ničemu neodhodlal, projděte třeba kolem něj. Uvidíte, jak to s ním zacvičí. Jakmile se přiblížíte na dosah, mnohdy to donutí kluka jednat, protože to pro něj bude potřebný impuls k akci. Bude to totiž pro něj míň stresující, než kdyby musel jít až za vámi a tam vás oslovovat. Často se stane, že holka má zájem o kluka a potom čeká, že ji sbalí. To je v pořádku. Někdy se i setkají pohledem, ale kluk se k ničemu moc nemá, i když je na něm vidět, že by chtěl. Představte si to třeba tak, že jste někde na diskotéce a on sedí u baru. Vyměníte si pár pohledů a úsměvů, ale kluk je nesmělý a nezvedne se a nepřijde za vámi ke stolu. Třeba urputně přemýšlí, jak vás oslovit. Nejčastější chybou, kterou děláte je, že to tomu klukovi ztížíte ve snaze mu pomoci. Například si jdete objednat něco na bar, ale jdete na druhý konec baru, místo abyste šly k němu a objednaly si vedle něj a daly mu tím šanci vás oslovit. Kluk je v tom případě úplně mimo a často to vzdá, protože vaši reakci špatně pochopí. On by totiž něco takového nikdy neudělal. Při balení nemusíte nikoho oslovovat, ale stačí dát chuť klukovi, aby oslovil vás. Dostaňte se pod jakoukoliv (i obyčejnou) záminkou do jeho blízkosti a potom vás osloví. Náhodné setkání můžete kupříkladu zrealizovat třeba u toalet, kde kolem sebe projdete. Když se budete míjet a podíváte se mu lehce svádivě do očí, tak věřte, že i nesmělý kluk se do balení zapojí. Pokud nechcete balit někde na veřejnosti, ale máte kluka vyhlídnutého jinde, první věc je dát o sobě vědět. Kluci si vás totiž nemusí všimnout, i když vás potkávají každý den. Musíte se proto zviditelnit. Asi nejjednodušší upoutání pozornosti je pozdrav. Chodíte kolem sebe delší dobu, tak proč se nezačít zdravit? Kluk začne přemýšlet, odkud vás zná a příště pozdraví i on vás. V kombinaci s pohledem do očí v něm vzbudíte zájem. Pozdrav je naprosto nevinná věc. Nikdo vám za něj hlavu neutrhne, ale umí udělat divy, protože donutí kluka o vás přemýšlet. A to je to, o co vám přeci jde.

colorfull 8

20. července 2007 v 22:27 | Katka |  colorfull

colorfull 7

19. července 2007 v 11:29 | Katka |  colorfull
Našla jsem nějaké nové colorfullky,ale už nevím kde tak tady jsou.

Za spřátelení

10. července 2007 v 9:35 | Katka |  Od vás pro mně
Moc děkuji Mišulce za takový hezký dareček!=O)

Emo info

7. července 2007 v 14:47 | Katka |  Emo

Chceš něco vědět o Emo klikni na celý článek.


Emo obrázky

6. července 2007 v 22:07 | Katka |  Emo
První článek k této rubrice.Najdete zde obrázky emo,ale musíte kliknout na celý článek.